Lipomassage Lpg

Generalnie rzecz ujmując lipomassage to sposób na pozbycie się opornego tłuszczu z miejsc, które nie poddają się ani diecie, ani ćwiczeniom fizycznym. Innymi słowy jest metodą modelowania sylwetki. Co ważne, metodą naturalną i bezinwazyjną, która nie wymaga żadnej ingerencji w głąb skóry. Poniżej znajdziesz krótki artykuł, dotyczący lipomaasage LPG.

Zacznijmy jednak od tego, że Cellu M6 Endermolab® to obecnie najnowocześniejsze na rynku medycyny estetycznej urządzenie, oferujące unikalną technologie ENDERMOLOGIE®; to innowacyjne (zintegrowane z łóżkiem zabiegowym) i kompleksowe urządzenie do zabiegów wykorzystujące pełen zakres bogatych możliwości techniki LPG w zabiegach estetycznych. Generalnie rzecz ujmując technologia zabiegów endermologicznych polega na równoległym zastosowaniu elektronicznie sterowanych rolek oraz zjawiska próżni, które współdziałając, stymulują wierzchnie warstwy skóry. Chodzi oto, że w efekcie dochodzi do powstawania reakcji chemicznych we wnętrzu skóry polegających m.in. na uaktywnieniu się metabolizmu tkanki tłuszczowej i stymulacji komórek do uwalniania opornego na dietę i ćwiczenia, tłuszczu.

Musisz także wiedzieć, że badania kliniczne potwierdzają, że technologia LPG pozwala na wykonanie zabiegów nie tylko na poziomie naskórka czy skóry właściwej, ale również w obrębie tkanki podskórnej zwiększając lipolizę tkanki tłuszczowej nawet do 70% oraz produkcję kolagenu o 240%. Ponadto LIPOMASSAGE™ to procedura dedykowana wszystkim obszarom ciała, naturalna i w pełni bezpieczna. Dzięki zabiegom endermologicznym możemy wyeliminować zasoby tłuszczowe w wybranych przez pacjenta obszarach ciała. Przede wszystkim podczas wykonywania zabiegu dochodzi do intensywnej reakcji biologicznej reaktywującej proces usuwania z organizmu, komórek tłuszczowych. Mało tego, poprzez mechaniczne oddziaływanie na tkankę tłuszczową, ulega ona zmiękczeniu, a osiągana dzięki zabiegowi stymulacja procesów krążenia przyspiesza jej wydalenie z organizmu. Warto wspomnieć także o tym, że efektem wykonania serii zabiegów LIPOMASSAGE™ jest również wygładzenie obszarów ciała, którym towarzyszy nierówna struktura (cellulit).

Generalnie rzecz ujmując zabieg jest przeprowadzany przez dyplomowanego kosmetologa po ustaleniu wskazań do zabiegu i wykluczeniu przeciwwskazań podczas konsultacji. Zwykle przed przystąpieniem do zabiegu pacjent ubiera się w specjalny strój (endermowear) stymulujący efekty zabiegu. Jednak zabieg należy do przyjemnych i relaksujących dla pacjenta.