Jeszcze całkiem niedawno to portale internetowe i poszukiwanie kupca na własną rękę stanowiły jedyną realną możliwość sprzedaży pojazdu. Dziś sytuacja mocno się zmieniła, gdyż na rynku motoryzacyjnym pojawiły się również firmy, oferujące skup samochodów w każdym stanie technicznym. To m.in. skup aut Bydgoszcz oraz auto komisy, które na stałe wpisały się w krajobraz miasta. Pomimo tego, że auto skup jest nadal często mylony z komisem, w rzeczywistości firmy te świadczą zupełnie odmienne usługi. Czym różni się skup samochodów Bydgoszcz i dlaczego to właśnie skup samochodów jest lepszy od auto komisu? Postaramy się odpowiedzieć na te pytania, by rozwiać wszelkie wątpliwości. 

Na jakich zasadach działa komis aut?

Na terenie całego województwa kujawsko-pomorskiego działa wiele komisów. Sprzedaż samochodu do komisu wygląda zupełnie inaczej, niż to ma miejsce w przypadku skupu aut w Bydgoszczy. Nie chodzi tu wyłącznie o formalności, ale również o zasady, według których przebiega dana transakcja. W auto komisie sprzedaż aut osobowych nie jest tak szybka, jak w skupie samochodów w Bydgoszczy. Jeśli chcesz sprzedać swój samochód właśnie tutaj, musisz liczyć się z potencjalnie długim czasem oczekiwania na zdecydowanego kupca.

Auto komis pomoże wycenić pojazd, może on również gwarantować jego reklamę, za co trzeba zapłacić dodatkowo. Jednak samochody używane nie są tutaj sprzedawane bezpośrednio do komisu, który nie skupuje pojazdów. Ich właściciel płaci natomiast za miejsce, gdzie samochody osobowe oczekują na osoby, zdecydowane na ich zakup, co oczywiście może wydłużyć się w czasie.

skup samochodów używanych

Jak działa skup aut za gotówkę?

Auto skup Bydgoszcz to zupełnie inna firma, która działa na ternie Bydgoszczy i okolic miasta. To:

  • skup aut uszkodzonych,
  • skup aut powypadkowych,
  • profesjonalny skup aut poleasingowych i anglików,
  • miejsce, w którym sprzedasz z korzyścią swój stary samochód, mający dawno za sobą lata swojej świetności.

W skupie samochodów Bydgoszcz cały proces sprzedaży przebiega błyskawicznie. Najpierw odbywa się darmowa wycena samochodów sprawnych, powypadkowych i uszkodzonych, która nie stanowi zobowiązania do dalszej współpracy. Warto przy tym wybrać https://skup-samochodow.bydgoszcz.pl/ jako skup pojazdów w każdym stanie techniczny, gdyż to właśnie tutaj używane samochody sprzedawane są za najlepsze ceny. Podstawowa różnica sprowadza się do tego, że uczciwy auto skup zapłaci gotówką za każdy pojazd. Oznacza to, że każde auto przechodzi na własność skupu, a wiec nie musisz czekać na potencjalnego chętnego do jego zakupu.

Skup aut używanych – wybierz najlepsze rozwiązanie!

Jak widać, usługi skupu i komisu różnią się od siebie diametralnie. Skup samochodów uszkodzonych jest w stanie odkupić każdy samochód, płacąc za niego gotówką, podczas gdy komis aut wynajmuje miejsce, w którym auto czeka na nowego właściciela. Obie firmy działają natomiast 24h przez 7 dni w tygodniu, a na miejscu czeka już laweta, gotowa przetransportować niesprawny samochód do miejsca, które wybierze ostatecznie jego właściciel.

Previous post Unikalne kolory paznokci do czerwonej sukni
jak odstraszać komary? Next post Jak skutecznie odstraszać komary?