Aranżacja łazienki jest nie lada wyzwaniem. Sytuacja dodatkowo komplikuje się w momencie, gdy wnętrze ma być nie tylko funkcjonalne, ale i estetyczne. Mody, trendy związane z urządzeniem łazienki są zmienne. Niektóre można uznać za uniwersalne i ponadczasowe, inne z kolei potrafią szybko przeminąć. Jednym z nurtów, który “zadomowił“ się już na dobre, jest ten dotyczący złotych elementów łazienkowego wyposażenia. Szczególnym zainteresowaniem cieszą się baterie w tym kolorze marki Paffoni. Jesteś ciekawy, dlaczego? Jeśli tak – zapoznaj się z naszym wpisem!

W tym wpisie dowiesz się jak zaaranżować złotą łazienkę – https://www.lazienkiabc.pl/Artykuly/Jak-zaaranzowac-zlota-lazienke-2103.html

Złote baterie wysokiej jakości od Paffoni!

Baterie, szczególnie we wnętrzach nowoczesnych, minimalistycznych pełnią nie tylko swoją podstawową rolę, ale także są ozdobą wnętrza. Dobrze dobrane przyciągają wzrok i dodają wnętrzu odpowiedniego charakteru. Te w złotym kolorze sprawiają, że łazienka przeobraża się w typowy salon kąpielowy, domowe SPA, miejsce luksusowe i ekskluzywne. Oczywiście na rynku wybór baterii w złotym kolorze jest spory. Jednak nie warto jest wybierać modeli “no name”, które kuszą podejrzanie niską ceną. Niska cena ich idzie bowiem w parze z niską jakością i słabymi materiałami, z jakich została wykonana.

Eksperci podkreślają, że wśród baterii złotych, te marki Paffoni zasługują na szczególne wyróżnienie. Wszystko za sprawą nie tylko designerskiego wyglądu, ale także bardzo dobrych parametrów technicznych.

Bateria Paffoni Light wykonana została z materiałów, które pozwalają na bezproblemową jej eksploatację, ponadto model ten jest łatwy podczas czyszczenia i pielęgnacji oraz w montażu. Na końcu wylewki znajduje się perlator, dzięki któremu wypływająca woda posiada większą objętość, jest perlista, przyjemna podczas kontaktu ze skórą. Aerator pozwala zmniejszyć znacznie zużycie wody, podczas normalnego, codziennego użytkowania.

Wyszukana forma baterii Paffoni sprawia, że model ten nadaje się do wnętrz nowoczesnych, klasycznych oraz wszędzie tam, gdzie ważna jest estetyka i wysoka jakość produktów.

złote dodatki łazienkowe

Seria złotych baterii – w zestawie korzystniej!

Marka Paffoni w swojej ofercie posiada nie tylko baterie umywalkowe w złotym kolorze. Dostępne są również baterie wannowe, natryskowe czy bidetowe. Producent oferuje modele montowane natynkowo i podtynkowo, w zależności od gustu, preferencji i możliwości. Decydując się na jedną, konkretną serią ma się pewność, że poszczególne elementy armatury będą do siebie idealnie pasowały. Jest to także spora oszczędność czasu. W niektórych sklepach internetowych przekraczając daną kwotę za zakupy, można liczyć na rabat.

Złote baterie łazienkowe idealnie nadają się do wnętrz glamour, retro a także industrialnych. Można je łączyć w sposób ciekawy z różną kolorystyką wnętrza. Dobrze komponują się z bielą, czernią, ciemną zielenią czy szarością. Z całą pewnością te marki Paffoni, są wyjątkową biżuterią wnętrza, w jakim się znajdą! Potrafią dodać szyku, ekstrawagancji czy eleganckiego sznytu.

Previous post O sztuczkach sprzedawców samochodów- jak nie dać się oszukać
remont łazienki Next post Poznaj najczęstszą awarię stelaży podtynkowych Geberit